Oferta

KASETONY I OTOKI FIRMOWE

Kasetony są Jedną z najpopularniejszych form reklamy. Skutecznie przyciągają uwagę klientów i zachęcają do zapoznania się z ofertą.
Wykonujemy kasetony naścienne i umieszczane na dachu biurowców, jednostronne i dwustronne. Ciekawym i skutecznym rodzajem kasetonu jest kaseton tzw. semaforowy. Charakteryzuje się on tym, że mocowany jest prostopadle do ścian i widoczny dla klientów idących wzdłuż budynku nawet z dużej odległości. Inną formą oznakowania i ozdabiania firm są otoki firmowe nazywane czasami fryzami, które znakomicie, szczególnie po zmroku, informują o lokalizacji firmy tak jak to ma miejsce na stacjach paliw i placówkach bankowych. Kasetony wykonywane są z podświetleniem lub bez podświetlenia. Do podświetleń wykorzystywane są różnego rodzaju źródła światła: świetlówki, rurki neonowe i moduły LED. Reklama zasadnicza naklejana jest na różne nośniki miedzy innymi takie jak: tkanina winylowa, poliwęglan komorowy, plexi, dibond lub profilowana blacha aluminiowa. Dla zwiększenia odbioru wizualnego wykonuje się laserowo wycięcia w blasze aluminiowej, które po podklejeniu barwioną plexi dają niepowtarzalny efekt.

PYLONY - TOTEMY

Pylon reklamowy nazywany czasami totemem – spełnia ważną rolę, w dziedzinie reklamy zewnętrznej. Najczęściej umieszczany jest kilka metrów przed wejściem do firmy przy chodnikach i drogach, pozwala wyróżnić firmę nie tylko w mieście ale i otwartej przestrzeni. Pylon to najczęściej wysoka i szeroka ok. 1m wolnostojąca reklama, co sprawia, że doskonale jest widoczna. Może służyć do zamieszczania nie tylko nazwy firmy, logo ale i dodatkowych informacji, podnosząc prestiż firmy. Nasza oferta pylonów reklamowych to pylony z nazwą firmy, logo i logotypu; informacyjno-cenowe przy stacjach paliwowych; tzw. "witacze” na wjeździe do miast; pylony kierunkowe na terenie dużych firm. Efekt wizualny otrzymujemy poprzez wyfrezowane w blasze aluminiowej elementy grafiki, która po podklejeniu barwioną plexi będzie podświetlona. Innym sposobem wizualizacji jest wykonanie obudowy pylonu tylko z plexi i naklejenie na nią folii translucentnej z wydrukowaną grafiką. W celu uzyskania większego efektu wizualnego zewnętrzne elementy pylonu poddajemy walcowaniu co pozwala uzyskać półkoliste obudowy lub kształt eliptyczny. Podświetlenie stanowią świetlówki lub moduły LED dające równomiernie rozproszone światło. Pylony wykonujemy w wersji jedno lub dwustronnej.

LITERY PRZESTRZENNE 3D

Litery przestrzenne nazywane czasami blokowymi są jedną z ciekawszych i efektowniejszych form reklamy. Element podstawowy litery wykonany jest z blachy aluminiowej lub plexi. Źródłem światła mogą być systemy neonowe wyginane do kształtu litery, świetlówki lub moduły diodowe LED jako najnowocześniejsze i najbardziej energooszczędne oświetlenie, charakteryzujące się dużą niezawodnością i długą żywotnością. Efekt wizualny w porze nocnej uzyskuje się poprzez odpowiednie umieszczenie źródła światła. Każda z liter może świecić w następujący sposób: całą przestrzenią tzn. front i boki po obwodzie; front świecący boki nie; front ciemny boki świecące lub cała litera wyciemniona a strumień światła skierowany na ścianę do której jest zamocowana na małym dystansie.

BILBORDY

Bilbordy, megabordy i gigabordy to jedne z największych reklam lokalizowanych przy placach i drogach o dużym natężeniu ruchu. Najczęściej są to reklamy dwustronne. Ich rozmiary sięgają do ok18m długości i kwalifikują je do uczestniczenia w większych kampaniach reklamowych. Wykonywane są z konstrukcji nośnej w postaci stalowej kratownicy na stalowym słupie z odpowiednio dużym fundamentem. Bezpośrednim nośnikiem reklamy jest tkanina winylowa, na której wydrukowana jest treść przekazywanej reklamy. Nasza oferta to opracowanie projektu, pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę, wykonanie konstrukcji i reklamy łącznie z montażem przy użyciu specjalistycznego sprzętu i alpinistów. Do podświetlenia stosowane są świetlówki lub w przypadku zewnętrznego oświetlenia - halogeny. Wyróżniamy dwa rodzaje bilbordów: front light – z oświetleniem zewnętrznym i Beck light – z oświetleniem wewnętrznym.

TABLICE, SZYLDY

Tablice i szyldy występują najczęściej w standardowych wymiarach i nie przekraczają 0,5m kw. Klasycznym zastosowaniem jest umieszczanie ich na ścianie frontowej przy drzwiach wejściowych do biur, informując o lokalizacji danej firmy w obiekcie. Wykonywane są z różnych materiałów w zależności od efektu wizualnego jaki chcemy osiągnąć. Najczęściej stosowanymi materiałami to lakierowana proszkowo blacha aluminiowa, szkło, plexa, stal nierdzewna lub blacha mosiężna grawerowana, komatex, poliwęglan komorowy. Wymienione materiały wykorzystywane są jako podłoże i nośnik pod grafikę, która jest najczęściej naklejana z folii samoprzylepnej wyciętej na ploterze lub z nadrukiem.
W naszej ofercie mamy ciekawe propozycje tablic, które ze względu na duże wymiary mogą być ustawiane przy drogach lub na placach jako uzupełnienie do bilbordów. Najczęściej zamawiane są tablice typy „V” lub „Sandwich”.

NEONY

Neony – są klasyką reklamy wizualnej. Charakteryzują się niskim poborem mocy, stąd niskie koszty eksploatacji. Żywotność systemów neonowych trwa kilkanaście lat. Szeroka gama kolorystyczna, unikalna światłość neonu i dowolność kształtu, powodują że są wyjątkową formą reklamy. Neony znakomicie funkcjonują jako reklama zewnętrzna prezentująca nazwę firmy, logo czy po prostu konkretny produkt. Jako reklama wewnętrzna wzbogacają oświetlenie danego wystroju: kawiarni, pubu, dyskoteki, galerii.
W naszych zasobach produkcyjnych posiadamy własną szklarnię neonową co czyni nas konkurencyjnymi na rynku, ponieważ rzadko która firma reklamowa posiada własną produkcję systemów neonowych.

BANERY I SIATKI

Banery reklamowe należą do najpowszechniejszych form reklamy. Charakterystycznym elementem dobrego baneru jest zastosowanie właściwej tkaniny winylowej, odpowiedniej obróbki termicznej i trwałego zamocowania uchwytów mocujących tzw. oczkowania. Grafika reklamowana na banerze jest umieszczana za pomocą specjalnej folii samoprzylepnej lub trwałego nadruku. Jeden i drugi spełnia swoją rolę. Należy dodać, że baner na który jest naklejana grafika można kilka krotnie przeklejać, czego nie można zrobić z wcześniej naniesionym drukiem. W przypadku siatek stosujemy nadruk odporny na promienie UV Zaletą banerów i siatek jest ich mobilność, co pozwala na zamontowanie ich niemal wszędzie: na ścianach budynków, ogrodzeniach a nawet między drzewami. Szybkie zdjęcie i przeniesienie w inne miejsce prezentacji nie stanowi żadnego problemu. Banery wykonywane są jako jednostronne lub dwustronne.

POTYKACZE, STOJAKI

Potykacze są często stosowanym nośnikiem reklamy, stanowią doskonałe uzupełnienie informacyjne o lokalizacji firmy lub jej produktach. Prosta konstrukcja umożliwia łatwe rozłożenie i złożenie niczym miniaturową drabinkę o wysokości ok. 1m. Wystawiane są najczęściej bezpośrednio przed drzwiami wejściowymi do sklepów, kawiarni i restauracji. Nie zawodnie zwracają na siebie uwagę informując potencjalnych klientów o danej firmie lub produktach.
Potykacze i stojaki produkowane są w wersji jedno lub dwustronnej. Są przeznaczone do zastosowań na zewnątrz i wewnątrz obiektu.

PREZENTERY GRAWEROWANE

Prezentery grawerowane są to nośniki reklamy podświetlanej. Jest to płyta z plexi o gr min. 8mm, na której wygrawerowane (wyfrezowane) są zagłębienia frezem stożkowym. Gdy podświetlimy plexę krawędziowo z góry lub z dołu otrzymamy efekt świecenia całej płyty i dodatkowo świecące wyfrezowane elementy informacyjno-reklamowe znajdujące się na płycie. Standardowe wymiary to 1,2m x 1m i mniejsze.

MASZTY FLAGOWE

Maszty flagowe są uzupełnieniem do innych rodzajów reklam. Należą do dynamicznych nośników reklamy. Z powodu ciągłego ruchu łopoczących flag, o wysokości ok. 10m, znakomicie zwracają uwagę przechodniów. Naturalnym odruchem obserwatora jest zwrócenie uwagi na poruszające się elementy a tym samym na napisy reklamowe, które zamieszczone są na flagach.

GABLOTY

Gabloty w naszej ofercie wykonywane są jako jedno i dwustronne, standardowe jak i o nietypowych kształtach i przeznaczeniu.
Standardowo gabloty wykonane są z ramy aluminiowej. Jest możliwość wykonania zaokrąglonych narożników podnoszących estetykę gabloty. Drzwi gablot otwierane są na bok lub do góry, możliwe jest zamontowanie zamka zabezpieczającego przed otwarciem i amortyzatorów teleskopowych. Jako dodatkowe wyposażenie wykonujemy podświetlenie wewnętrzne lub zewnętrzne.

DRUKOWANIE I OKLEJANIE FOLIĄ

Drukowanie i wycinanie z folii na specjalnych ploterach ma bardzo duże zastosowanie w reklamie. Możliwość naklejania we własnym zakresie gotowych liter czy prostej grafiki powoduje, że jest to jedna z najtańszych metod prezentacji. Folie samoprzylepne są odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne i odpowiednio naklejone służą jako znakomita reklama na wszelkiego rodzaju szyldach, witrynach, samochodach oraz wszędzie tam gdzie chcemy umieścić swoje charakterystyczne logo, napis firmowy, czy asortyment produktów.
Nasza oferta oklejania folią jest nie ograniczona. Nasi doświadczeni graficy okleją każdy rodzaj samochodu. Dysponujemy własnym podnośnikiem koszowym sięgającym 22m wysokości, z którego oklejamy wysokie reklamy na słupach i trudnodostępne miejsca na ścianach budynków.

DODATKOWE USŁUGI

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy pragną wykonania kompleksowej usługi od projektu do postawienia reklamy w dowolnym miejscu, zatrudniliśmy wysoko wykwalifikowanych specjalistów którzy wykonają dla Państwa prace z zakresu:
- Projektów budowlanych
- Wyceny i doradztwa technicznego,
- Pomocy w uzyskaniu pozwoleń na budowę pod planowaną reklamę
- Wykonanie specjalistycznych konstrukcji stalowych: kratownice, słupy stalowe itp.
- Wykonanie zbrojenia pod fundamenty i wylewanie betonu pod wielkogabarytowe reklamy
- Wykonanie specjalistycznych montaży na wysokości przy użyciu podnośnika koszowego, dźwigu lub alpinistów.